OBSERWUJĄ

wtorek, 3 września 2013

JONOWE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU!DETOX

Hej Dziewczyny!Wyszperałam w necie ciekawą rzecz, mianowicie istnieje coś takiego jak jonowe oczyszczanie organizmu. Zapewne doskonale wiecie o tym, że środowisko w jakim zyjemy jest zanieczyszczone. Woda, powietrze, jedzenie ocieka metalami ciężkimi. Oczywiście dieta roślinna bardzo oczyszcza i to jest podstawa, jednak z metalami ciężkimi jest ztrochę trudniej. 

"W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych. Odkrycia ich wyjaśniły światu w jaki sposób sole mineralne w postaci jonów i woda transportowane są na zewnątrz i do wewnątrz komórek organizmu. Odkrycia te pozwoliły również zrozumieć jak powstają i są przekazywane sygnały elektryczne w komórkach nerwowych. Dzięki temu jest możliwe wyjaśnienie mechanizmów oczyszczania komórek ze szkodliwych dla organizmu substancji jak też przyczyn powstawania wielu chorób nerek serca, mięśni czy układu nerwowego. Odkrycia te zainspirowały do zbudowania urządzenia do jonowego oczyszczania organizmu" 

Więcej info znajdziecie wpisując hasło w google, nie będę kopiować gotowych art :)
MOŻECIE POCZYTAĆ O TYM WIĘCEJ NP: TU
Wrzuceam jedynie zdjecia bo one najlepiej obrazują, jak dana rzecz działa.Urządzenie wygląda i działa następująco:
początek, z czyściutkimi stópkami:

aż tu nagle, po 20 minutach jakbyśmy dopiero co wrócili z błotka na Woodstocku :D


Oczywiscie poza takimi super urządzeniami istnieją jeszcze a.głodówki (najlepiej 1 dzień w tygodniu) oraz lewatywy (najlepiej raz w miesiacu), pewnie wiecie, ze wiele gwiazd i celebrytek stosuje tzw HYDROKOLONOSKOPIĘ :D. Co do lewatyw to robiłam sobie kilka razy i zamierzam dalej stosować, co do głodówki to zawsze o tym "zapominam" ;) Jednak przyjdzie dzień gdy wprowadze je na stałę. Celuje w niedziele, dzień bez treningu :)
Tak wygląda struktura krwi przed i po zabiegu jonizacyjnymPOZDRAWIAM

HM ;)

6 komentarzy:

 1. A jak się konkretnie to cudo od brudnej wody nazywa? I czy jest dostępne gdzieś w PL? Wiesz, pytam dlatego, że mnie pewnie nie stać ;) ale warto wiedzieć.
  Zbierz się do pisania @!! Bo jak tak dalej pójdzie to następnego skleisz dopiero w KAN :P

  Pzdr,
  Gaju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. można urzadzenie kupić (1500-5000:) lub bwykonac zabieg w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach rehabilitacyjnych, placówkach prozdrowotnych. Taki zabieg kosztuje ok 50pln, oczywiście trzeba to powtarzać 10-12 razy, wiec w sumie wychodzi ok 500-600 pln. Wykonuje sie te zabiegi na całym swiecie, w PL i Kanadzie też :P Ja pewnie spróbuję zrobić (kiedys) kilka sesji zobaczymy co sie będzie dziac :D Na razie jade na diecie i płukaniu jelita :P Kiedyś w to też nie wierzyłam :)

   Usuń
  2. hej, z grupera dowiedziałam się o istnieniu Uzdrowiska we Wroclove, tam robią takie zabiegi

   Usuń
 2. poczytaj trochę o tym to dowiesz się,że woda nie robi się brązowa dlatego, że oczyszcza się twoj organizm, to chwyt i wielka ściema

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czytałam art dotyczący badań, które przeprowadzili Kanadyjczycy, wynika z nich, że woda bez stóp jest mniej zaniczyszczona. Oczywiście ciężko stwierdzić na podstawie art w necie czy rzeczywiscie to działa czy jednak nie. Ja pewnie spróbuję :) Tu ten art: http://www.scienceofnaturalhealth.com/detoxification-foot-spa.html

   Usuń
 3. Miałam dziś możliwość zakupienia tego sprzętu. Znajoma bardzo starała się mnie przekonać, że ten sprzęt naprawdę działa i oczyszcza nasz organizm. Naprawdę nie chce mi się w to wierzyć, że ta woda staje się taka brązowa bo oczyszcza organizm. Minęło już nieco czasu od napisania tego artykułu. Czy możesz mi opowiedzieć coś więcej o tym sprzęcie? Czy został przez Ciebie wypróbowany? Co o nim sądzisz? Wart takiej ceny czy lepiej oczyszczać organizm bardziej realną metodą, tj. suplementy i koktajle oczyszczające?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...